Пребарување

Внесете клучни зборови:

Мај 2021

Makpetrol 4* Струга \ Македонија

Makpetrol 4*
Струга \ Македонија

 

 

 

 

 

Хотел Макпетрол 4* Струга, 

http://hotels.makpetrol.com.mk/struga/zahotelot_mk.asp
Цена по лице на ден

Тип на соба

Ноќевање со појадок

Полупансион

Аll Inclusive

04.05 – 01.10

Двокреветна соба

29€

35€

50€

Еднокреветна соба

37€

43€

60€

Апартман

38€

45€

59€

Џуниор суите

35€

40€

55€

Џуниор Суите 1/1

45€

52€

70€

Напомена:
- Цените се по лице на ден со вклучен ДДВ
- 10% попуст за престој над 6 ноќи
- 3-то возрасно лице 30% попуст
Деца 0-6,99 години ГРАТИС (дели легло со родители)
- Деца 7-11,99 години 30% попуст
- Доплата за ручек 10€ по лице на ден
- Цените се дадени во Евра, плаќањето се врши исклучиво во денарска противредност по курс 1€=62 Денари

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: