Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

Makpetrol 4* Струга \ Македонија

Makpetrol 4*
Струга \ Македонија

 

 

 

 

 

Хотел Макпетрол 4* – Струга

ОПИС:

Хотелот Макпетрол е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. Недалеку е од Градот Струга и на десетина километри од Охридскиот аеродром. Располага со сопствен паркинг, сопствена песочна плажа, базени и рекреативни спортски терени. Хотелот е ISO 22000:2005 и HACCP сертифициран. Хотелот располага со 46 двокреветни соби и три апартмани. Сите соби се климатизирани, со тоалет, телефон, мини бар, сателитска ТВ и тераса со поглед кон Охридското Езеро.. Во апартманите има и џакузи, мини бар, мини кујна и приклучок за интернет.

ЦЕНОВНИК:

Тип на соба: Ноќевања со појадок-BB Полупансион-HB Се вклучено-ALL 04.05-01.10.2021
Еднокреветна 37 € 43 € 60 €
Двокреветна 29 € 35 € 50 €
Апартман 38 € 45 € 59 €
Џуниор суит 35 € 40 € 55 €
Џуниор Суит 1/1 45 € 52 € 70 €

Цената вклучува:

Цената НЕ вклучува:

Доплата и попусти:

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: