Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Makryammos Bungalows 4*,Тасос

Makryammos Bungalows 4*,Тасос

MAKRYAMMOS BUNGALOWS 4* THASSOS                                www.makryаmmos-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

 

01.05-31.05

21.09-14.10

01.06-30.06

01.09-20.09

01.07-31.08

SINGLE ROOM

1Ad

75

137

185

DOUBLE SUPERIOR

2Ad

87

156

202

3Ad

117

211

273

2Ad+1ch(0-1)

87

156

202

2Ad+1ch(2-11.99)

87

156

202

HILLSIDE DOUBLE ROOM PARTIAL SEA VIEW

2Ad

75

137

185

3Ad

101

185

249

2Ad+1ch(0-1)

75

137

185

2Ad+1ch(2-11.99)

75

137

185

HILLSIDE FAMILY ROOM PARTIAL SEA VIEW

2Ad+2ch(2-11.99)

102

168

220

JUNIOR SUITE SUPERIOR PARTIAL SEA VIEW

2Ad

186

280

361

2Ad+1ch(0-1)

186

280

361

2Ad+1ch(2-11.99)

186

280

361

2Ad+2ch(0-1)

186

280

361

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

186

280

361

2Ad+2ch(2-11.99)

212

311

397

SUITE FAMILY SUPERIOR PARTIAL SEA VIEW

2Ad

203

309

403

3Ad

265

402

525

3Ad+1ch(0-1)

265

402

525

3Ad+1ch(2-11.99)

265

402

525

3Ad+2ch(0-1)

265

402

525

3Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

265

402

525

3Ad+2ch(2-11.99)

292

433

560

2Ad+1ch(0-1)

203

309

403

2Ad+1ch(2-11.99)

203

309

403

2Ad+2ch(0-1)

203

309

403

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

203

309

403

2Ad+2ch(2-11.99)

230

340

439

2Ad+3ch(0-1)

203

309

403

2Ad+3ch(0-1)(0-1)

(2-11.99)

203

309

403

2Ad+3ch(0-1)(2-11)(2-11)

230

340

439

2Ad+3ch(2-11)

256

371

474

SUITE DELUXE SEA FRONT

2Ad

340

418

553

3Ad

442

543

717

3Ad+1ch(0-1)

442

543

717

3Ad+1ch(2-11.99)

442

543

717

2Ad+1ch(0-1)

340

418

553

2Ad+1ch(2-11.99)

340

418

553

2Ad+2ch(0-1)

340

418

553

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

340

418

553

2Ad+2ch(2-11.99)

367

449

588

DOUBLE DELUXE SEA VIEW

2Ad

138

191

255

3Ad

187

259

345

2Ad+1ch(0-1)

138

191

255

2Ad+1ch(2-11.99)

138

191

255

Мин. Престој

3

5

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 2 км. од Лименас , ресторан, бар, бар на плажа, пул бар, отворен базен, тенис, пинг понг,одбојка,кошарка,мини клуб и др.

Соби: балкон,клима, САТ ТВ, фрижидер,фен.сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: