Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Makryammos Bungalows 4*,Тасос

Makryammos Bungalows 4*,Тасос

 

 

 

 

 

 

 

MAKRYAMMOS BUNGALOWS 4* THASSOS www.makryаmmos-hotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

10/0

01.05-31.05

01.06-30.06

01.07-31.08

01.09-20.09

21.09-14.10

Deluxe Room

76

134

175

134

76

Трето лице

35

41

47

41

35

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Family Room Hillside

53

94

128

94

53

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г

35

41

47

41

35

Standrad Room Hillside

53

94

127

94

53

Трето лице

35

41

47

41

35

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Family Suite

117

210

280

210

117

Трето лице

35

41

47

41

35

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

35

41

47

41

35

Superior Junior Suite

111

198

263

198

111

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

35

41

47

41

35

Superior Room

59

105

140

105

59

Трето лице

35

41

47

41

35

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. Престој

3

5

7

5

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 2 км. од Лименас , ресторан, бар, бар на плажа, пул бар, отворен базен, тенис, пинг понг,одбојка,кошарка,мини клуб и др.

Соби: балкон,клима, САТ ТВ, фрижидер,фен.сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-3 days before check-in 3 overnights

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: