Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Mediterranean Village Resort&Spa 5* Олимписка Ривиера

Mediterranean Village Resort&Spa 5*
Олимписка Ривиера

MEDITERRANEAN VILLAGE 5* PARALIA                    www.village.mediterraneanhotels.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

 

29.04-20.05

04.10-31.10

21.05-07.06

17.09-03.10

08.06-10.07

29.08-16.09

11.07-28.08

PROMO ROOM ECONOMY

2Ad

72

90

137

161

3Ad

97

122

185

218

2Ad+1ch(0-6.99)

72

90

137

161

2Ad+1ch(7-13.99)

90

112

171

201

SINGLE ROOM GARDEN VIEW

1Ad

51

62

103

130

1Ad+1ch(0-6.99)

51

62

103

130

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

81

103

161

179

3Ad

109

138

218

242

2Ad+1ch(0-6.99)

81

103

161

179

2Ad+1ch(7-13.99)

101

128

201

223

FAMILY ROOM

2Ad

102

127

188

223

3Ad

137

171

254

302

3Ad+1ch(0-6.99)

137

171

254

302

3Ad+1ch(7-13.99)

162

203

301

358

2Ad+1ch(0-6.99)

102

127

188

223

2Ad+1ch(7-13.99)

127

159

235

280

2Ad+2ch(0-6.99)

102

127

188

223

2Ad+2ch(0-6.99)

(7-13.99)

127

159

235

280

2Ad+2ch(7-13.99)

151

191

282

335

SUITE

2Ad

214

282

349

438

3Ad

214

282

349

438

4Ad

214

282

349

438

DOUBLE EXCLUSIVE POOL FRONT

2Ad

140

164

233

265

3Ad

190

220

314

357

SUITE MAISONETTE VIP PRIVATE POOL

4Ad

340

456

617

741

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

98

118

182

210

3Ad

131

159

246

283

2Ad+1ch(0-6.99)

98

118

182

210

2Ad+1ch(7-13.99)

123

148

229

262

DOUBLE EXECUTIVE SHARING POOL

2Ad

119

145

214

248

3Ad

161

196

290

334

DOUBLE ROOM SIDE SEA VIEW

2Ad

87

109

170

197

3Ad

117

148

230

265

2Ad+1ch(0-6.99)

87

109

170

197

2Ad+1ch(7-13.99)

108

137

212

246

Мин. престој

3

5

5

5

Stayover tax 4 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: ресторан, бар, а ла карт ресторан , пицерија,конференциски центар , бар на плажа, отворен базен, затворен базен, СПА центар и др.

Соби: клима, САТ ТВ, мини бар, фен, балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: