Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Messonghi Beach 3*,Крф \ Грчки Острови

Messonghi Beach 3*,Крф \ Грчки Острови

MESSONGHI BEACH HOTEL 3*CORFU MESSONGHI                           www.messonghibeach.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА  СЕ ВКЛУЧЕНО

 

24.05-29.05

30.05-15.06

16.06-14.07

15.07-24.08

25.08-15.09

16.09-28.09

29.09-12.10

DOUBLE SUPERIOR GARDEN VIEW

2Ad

88

103

113

123

113

103

65

3Ad

119

139

152

166

152

139

87

2Ad+1ch(0-1)

88

103

113

123

113

103

65

2Ad+1ch

(2-11.99)

95

111

122

133

122

111

70

FAMILY COMFORT BUNK BED GARDEN VIEW

2Ad

101

118

131

141

131

118

80

2Ad+2ch(0-1)

101

118

131

141

131

118

80

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

101

118

131

141

131

118

80

2Ad+2ch

(2-11.99)

107

126

139

150

139

126

84

FAMILY ROOM INTERCONECTED GARDEN VIEW

2Ad

120

141

156

170

156

141

133

3Ad

130

152

168

185

168

152

144

3Ad+1ch(0-1)

130

152

168

185

168

152

144

3Ad+1ch

(2-11.99)

137

161

178

194

178

161

151

3Ad+2ch(0-1)

137

161

178

194

178

161

151

3Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

137

161

178

194

178

161

151

3Ad+2ch

(2-11.99)

161

189

209

229

209

189

178

3Ad+3ch(0-1)

(2-11.99)

(2-11.99)

161

189

209

229

209

189

178

3Ad+3ch

(2-11.99)

186

218

240

262

240

218

204

2Ad+1ch(0-1)

120

141

156

170

156

141

133

2Ad+1ch

(2-11.99)

120

141

156

170

156

141

133

2Ad+2ch(0-1)

120

141

156

170

156

141

133

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

120

141

156

170

156

141

133

2Ad+2ch

(2-11.99)

128

150

166

180

166

150

141

2Ad+3ch(0-1)

(2-11.99)

(2-11.99)

128

150

166

180

166

150

141

2Ad+3ch

(2-11.99)

151

178

197

214

197

178

168

FAMILY SUPERIOR BUNG BED GARDEN VIEW

2Ad

111

129

141

154

141

129

82

2Ad+2ch(0-1)

111

129

141

154

141

129

82

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

111

129

141

154

141

129

82

2Ad+2ch

(2-11.99)

117

137

150

164

150

137

86

DOUBLE COMFORT FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

65

76

83

92

83

76

51

1Ad+1ch(0-1)

65

76

83

92

83

76

51

1Ad+1ch

(2-11.99)

69

81

88

97

88

81

54

DOUBLE COMFORT SEA VIEW

2Ad

81

95

105

113

105

95

63

3Ad

109

128

141

152

141

128

85

2Ad+1ch(0-1)

81

95

105

113

105

95

63

2Ad+1ch

(2-11.99)

87

102

113

122

113

102

69

Мин. престој

3

3

5

5

5

3

3

Локација: Месонги на плажа, 22 км. Од градот Крф

Соби: клима,САТ ТВ,фрижидер и фен

Опис: ресторан , пул барови,барови на плажа , коктел бар,кафетерија ,4 базена ,,мини клуб, 3 детски базени, игралиште за деца , анимација , мини диско, ноќен клуб , минимаркет ,златара , фризерница , фитнес центар, тениски игралишта, кошарка ,пинг понг, одбојка,аеробик, ватерполо, спортови на вода.

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 SPO 415

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 14 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: