Пребарување

Внесете клучни зборови:

# ДОМА СИ Е ДОМА

MIA’S FAVORITE HOTEL - Маврово

MIA’S FAVORITE HOTEL - Маврово

 

 

 

 

 

Хотелот Mia's Favorite во својата понуда има бар, градина, тераса и бесплате Wi-Fi интернет. Сите соби имаат сопствено купатило ТВ со кабловски канали, бокал за топла вода, фен за коса и гардеробер.

Ценовник до 30.11.2020

 Тип на соби

  Капацитет

 Цена

 Еднокреветна Спорт соба

          1

   1.488 

 Двокреветна Спорт соба

          2

   2.418

 Спорт соба (Премиум)

          2+1

   2.418

 Стандарна соба

          2

   3.038

 Премиум соба

          2+1

   3.658

 Фамилијарен Суит

          4

   6.138

 Фамилијарен Спорт Суит

          4

   4.898

 VIP Апартман

          6

   6.758

 Спорт Комфорт Апартман

          6

   5.828

 

-Цените се дадени за 2 лица за ноќевање 

-Еднокреветна соба 24 евра

-Две деца до 12 години Бесплатно

-Деца над 12 години или трето возрасно лице доплаќа 15 евра за ноќевање во соба, 20 евра во Вип Апартман

-Дозволени се миленичиња тешки до 12 килограми

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: