Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2020/2021

MIR **** Златибор наскоро цени

MIR ****
Златибор
наскоро цени

Локација: сместен во мирниот дел на Златибор, на 230 км од Белград
Капацитет: 19 двокреветни соби, 6 луксузни апартмани 
Содржини: ресторан, бар, кафе тераса, wellness центар (џакузи, сауна,фитнес), игротека ,конгресна сала, паркинг 
Опременост на собите: мини бар, телефон, сеф, бесплатен wirreles интернет, LCD ТВ, фен, баде мантил, папучи. 


НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021


Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд. 
Цените се однесуваат по лице од ден.
 

Цената вклучува:
Цена по лице од ден, услуга полупансион (појадок и вечера)
Користење на теретана, џакузи, сауна, интернет, игротека за деца

Напомена:
- Појадокот и вечерата се сервираат на шведска маса доколку во хотелот има повеќе од 15 гости.
- Доплата за ручек 8€ по лице на ден за возрасен и деца.

Цената не вклучува:
- Такса за престој 1 € по лице од ден, деца 0-7г бесплатно, 7-15г 0,5 €. Осигурување 0,1€ по лице од ден, плаќаат и деца.

Попусти и доплати:
- Деца до 5 год. Во придружба на двајца возрасни, ако користи заеднички кревет – бесплатно во 1/2 соба
- Деца 5-12год. Во придружба на двајца возрасни, ако користи заеднички кревет – 50%, на посебен лежај -30%
- Дополнително легло се доплаќа 50%


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.