Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

MIRAMARE BUNGALOWS, N.MARMARAS

MIRAMARE BUNGALOWS, N.MARMARAS

MIRAMARE BUNGALOWS N.MARMARAS(PARADISSOS)                www.miramare-halkidiki.gr

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА

 

20.05-31.05

01.06-30.06

01.07-14.07

15.07-31.08

01.09-30.09

STUDIO

2Ad

50

69

77

95

73

STUDIO MIN 3 PAX

3Ad

60

77

86

104

82

APARTMENT MIN 4 PAX

4Ad

77

95

108

123

104

5Ad

88

106

120

134

116

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК

STUDIO

2Ad

66

84

93

111

88

STUDIO MIN 3 PAX

3Ad

83

101

109

128

105

APARTMENT MIN 4 PAX

4Ad

108

127

140

154

136

5Ad

128

146

159

173

155

Мин.престој

3

3

3

3

3

Опис: апартмански комплекс на сама плажа , рецепција , бар , ресторан, студијата и апартманите се со комплет опремени кујни,клима, ТВ

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: