Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2021

MONA, Zlatibor

MONA, Zlatibor

Хотел Мона се наоѓа во срцето на Златибор, така што неговата поставеност е во близина на сите туристички содржини. Хотелот располага со 120 соби и апартмани. Во секоја соба има ТВ со кабловска телевизија, сеф, мини бар, фен, телефон, телефон и интернет конекција. Во хотелот има можност гостите бесплатно да користат базен, теретана, сауна, парна бања и соба за релаксација. Сите соби во хотелот Златибор Мона се климатизирани. Покрај овие погодности може да се користат и третмани на лице и тело и масажа кои дополнително се плаќаат.

Mona_Zlatibor_2021.png

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Попусти и доплати:
- Деца до 7 години со двајца родители, бесплатно 
- Деца 7-12 години заедно со двајца возрасни плаќаат 17€ на ден

Цената не вклучува:
- Туристичка такса: 1 € по лице на ден, осигурување 0,2 € по лице од ден

Цената вклучува:
- Цена по лице на ден, ноќевање со појадок
- Внатрешен базен, фитнес