Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2023/24

Mona 4*+

Mona 4*+

 

 

 

 

 

 

 

 

PROMO OFFER
Hotel Mona 4* Златибор

Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

Минимум престој 4 ноќи

Ценовник валиден по периоди:

20.12-27.12.22

03.01-21.01.23

22.01-14.02.23
17.02-04.04.23

Тип на Соба

Kaпацитет на соба

Цена

Цена

Цена

Single Standart Room

1

91€

107€

86€

Double Standart Room

2

54€

63€

53€

Double Comfort Room

2+2 / 3+1

63€

74€

61€

Double Superior Room

2+2/ 3+1

71€

86€

70€

Apartment Classic

2+2 / 3+1

На барање!

На барање!

На барање!

Aparment Mona

2+2 / 3+1

На барање!

На барање!

На барање!

Дополнително легло за лице над 12 години

33€

33€

33€

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет
- Wi - FI
- Детско катче

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
- Парна Бања
- Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
- Деца до 0-1,99 години ГРАТИС;
- Деца 2-6,99 години 3€ на ден по лице;
- Деца 7-11,99 години 18€ по лице на ден;

Доплати:
Доплата за вечера за престој до 17.02.2023
- Доплата за вечера за возрасно лице до 15€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 4.5 € по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 11€ по лице на ден
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Доплата за вечера за престој 17.02-17.7.2023
- Доплата за вечера за возрасно лице 13,5€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 4 € по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 9,5€ по лице на ден
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

 

Услови за откажување:
- Откажување на резервација до 7 дена пред почеток на аранжманот без пенали

Ковид политика:

- Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
- Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
- Затварање на граници