Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2022

Mona 4* Златибор \ Србија

Mona 4*
Златибор \ Србија

 

 

 

 

 

 

Hotel Mona 4* Златибор   https://www.monazlatibor.com/

Ноќевање со појадок по лице на ден

сместување капацитет 01.09-29.12.2021 03.01-16.02.2022 17.02-16.07.2022
SGL Standart 1 81€ 91€ 81€
SGL Comfort 1 95€ 107€ 95€
SGL Superior 1 106€ 126€ 106€
DBL Standart 2 47€ 52€ 47€
DBL Comfort 2+2 / 3+1 56€ 62€ 56€
DBL Superior 2+2/ 3+1 62€ 73€ 62€
APP Classic 2+2 / 3+1 75€ 87€ 75€
APP Mona 2+2 / 3+1 88€ 102€ 88€
Доп. легло за лице над 12 години 28€ 32€ 28€

Цени во €, се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Попусти, информации:
10% попуст за уплата до 15.12.2021 за минимум престој од 4 ноќи
20% попуст за уплата до 15.12 за минимум престој од 4 ноќи за лица над 60 години.
Цените во табела се од информативен карактер.
Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација!
SGL еднокреветна, DBL двокреветна, APP апартман

Услови за деца:
Деца до 6,99 г. со 2 возрасни лиц во соба ГРАТИС.
Деца 7-11,99 г. со 2 возрасни лиц во соба – доплата 17€ по лице на ден.

Доплати:
Доплата за вечера за возрасно лице 10€ по лице на ден
Доплата за вечера за деца 2-6,99 г. 4€ по лице на ден
Доплата за вечера за деца 7-11,99 г. 6€ по лице на ден
Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 20€ на ден.

Во цената Е вклучено:
Ноќевање со појадок
Користње на затворени базени, фитнес центар
Безжичен интернет
Надворешен паркинг

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување
Сауна и Парна бања
Туристичка такса по лице на ден 1€ возрасен; 0,50€ деца 7-14,99 г.; деца до 7 г. не плаќаат
Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден плааќаат сите гости
(Туристичка такса и Хотелско осигурување се плаќа во агенција)

Услови за откажување:
Откажување на резервација до 7 дена пред почеток на аранжманот без пенали

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: