Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2023

Mona 4* Златибор \ Србија

Mona 4*
Златибор \ Србија

 

 

 

 

 

 

Hotel Mona 4* Златибор   https://www.monazlatibor.com/

PROMO OFFER
Цените се валидни за уплата до 15.11.2022
Hotel Mona 4* Златибор

Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

Минимум престој 4 ноќи

Ценовник валиден по периоди:

20.12-27.12.22

03.01-21.01.23

22.01.-14.02.23
17.02-04.04.23

Тип на Соба

Kaпацитет на соба

Цена

Цена

Цена

Single Standart Room

1

91€

107€

71€

Double Standart Room

2

54€

63€

41€

Double Comfort Room

2+2 / 3+1

63€

74€

49€

Double Superior Room

2+2/ 3+1

71€

86€

57€

Apartment Classic

2+2 / 3+1

На барање!

На барање!

На барање!

Aparment Mona

2+2 / 3+1

На барање!

На барање!

На барање!

Дополнително легло за лице над 12 години

33€

33€

33€

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет
- Wi - FI
- Детско катче

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
- Парна Бања
- Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
- Две деца до 0-6,99 годни ГРАТИС;
- Деца 7-11,99 години 18€ по лице на ден;

Доплати:
Доплата за вечера за престој до 17.02.2023
- Доплата за вечера за возрасно лице до 15€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 4.5 € по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 11€ по лице на ден
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Доплата за вечера за престој 17.02-17.7.2023
- Доплата за вечера за возрасно лице 13,5€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 4 € по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 9,5€ по лице на ден
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

 

Услови за откажување:
- Откажување на резервација до 7 дена пред почеток на аранжманот без пенали

Ковид политика:

- Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
- Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
- Затварање на граници

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: