Пребарување

Внесете клучни зборови:

Мај 2021

Mona 4* Златибор \ Србија

Mona 4*
Златибор \ Србија

 

 

 

 

 

 

Hotel Mona 4* Златибор   https://www.monazlatibor.com/
Ценовник валиден во период 30.04 – 04.05.2021
Цените се по лице за пакет од 5 дена / 4 ноќи

Тип на соба

5 дена / 4 ноќи

Standart Room

149€

Comfort Room

199€

Superior Room

224€

 

Во пакетот е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Користење на внатрешни базени
- Фитнес центар
- Бесплатна анимација за деца со професионални аниматори
- Натпревар во украсување на велигденски јајца,поклон за победник

Услови за деца:
- Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
- Деца 7-14,99 години со доплата 16€ по лице на ден

Дополати:
- Вечера 11€ по лице на ден за возрасни; Деца 5,5€ по лице на ден за деца до 11,99 години
- Туристичка такса 1€ по лице на ден за сите патници; Деца 7-14,99 плаќат 0,50€ по лице на ден; Деца 0-6,99 години ГРАТИС
- Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: