Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2020/2021

MONS ZLATIBOR Златибор BB од 38,9 € ЦЕНОВНИК 2021

MONS ZLATIBOR
Златибор
BB од 38,9 €
ЦЕНОВНИК 2021

Локација: Хотелот се наоѓа во Златибор, на 8 км од ски-центарот Торник и 300 метри од езерото Златибор.
Сместување: Во хотелот има 21 современо опремени апартмани, од кои 3 се студија, 15 апартмани за 4 лица и 3 апартмани кои се предвидени за сместување на максимум 6 лица. Сите единици се климатизирани и вклучуваат ТВ, ЦД и ДВД плеер. Некои единици имаат трпезарија и / или тераса. Сите соби имаат кујна, опремена со шпорет/фурна и фрижидер и приватна бања со туш.
Содржини: Топла бања, сала за таласотерапија, сауна и фитнес центар.
Бесплатна WiFi мрежа и бесплатен приватен паркинг се достапни на лице место.

Mons%20ZLatibor.png

Попусти и доплати:
- Деца до 5 бесплатно, од 5 до 12год. Плаќаат 24 € на ден 
- Дополнително легло -40% попуст
- 3то и 4то возрасно лице во АПАРТМАН МОНС -30% попуст
- Доплата за HB 10€ по лице на ден, за деца од 2-5г. 5€ на ден.
- Мимимум престој 3 ноќевања, за престој од 4 ноќи од-10% попуст

Цената вклучува:
- Користење на СПА центар (сауна, парна бања, хидромасажна када, солена соба) истиот може да се користи 90 минути дневно по лице , интернет, игротека, теретана, паркинг.

Цената не вклучува:
- Туристичка такса: 1 € по лице на ден, осигурување и пријава 0,2 € по лице од ден, деца до 7 год не плаќаат, деца од 7 – 15 год.  плаќаат 0,5 € туристичка такса и 0,2 € осигурување по ден.


Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.