Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Naias Beach Hotel 3*,Касандра \ Халкидики

Naias Beach Hotel 3*,Касандра \ Халкидики

NAIAS BEACH HOTEL& APARTMENTS*** HANIOTI                         www.naiashotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

30.04-31.05

01.10-05.10

01.06-16.06

11.09-30.09

STUDIO FOR SINGLE USE

1Ad

38

57

FAMILY APARTMENT

2Ad

56

88

3Ad

66

97

3Ad+1ch(0-6)

75

107

3Ad+1ch(7-11.99)

75

107

3Ad+2ch(0-6)

85

116

3Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

85

116

3Ad++2ch(7-11.99)

85

116

2Ad+1ch(0-6)

66

97

2Ad+1ch(7-11.99)

66

97

4Ad

75

107

4Ad+1ch(0-6)

85

116

4Ad+1ch(7-11.99)

85

116

2Ad+2ch(0-6)

75

107

2Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

75

107

2Ad+2ch(7-11.99)

75

107

STUDIO

2Ad

38

59

3Ad

48

73

2Ad+1ch(0-6)

38

59

2Ad+1ch(7-11.99)

38

59

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

STUDIO FOR SINGLE USE

1Ad

48

69

FAMILY APARTMENT

2Ad

77

108

3Ad

97

128

3Ad+1ch(0-6)

107

138

3Ad+1ch(7-11.99)

112

143

3Ad+2ch(0-6)

116

147

3Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

122

152

3Ad++2ch(7-11.99)

126

157

2Ad+1ch(0-6)

87

118

2Ad+1ch(7-11.99)

92

123

4Ad

117

148

4Ad+1ch(0-6)

126

157

4Ad+1ch(7-11.99)

131

162

2Ad+2ch(0-6)

96

127

2Ad+2ch(0-6)(7-11.99)

102

133

2Ad+2ch(7-11.99)

107

138

STUDIO

2Ad

59

80

3Ad

78

104

2Ad+1ch(0-6)

59

80

2Ad+1ch(7-11.99)

64

85

Мин. престој

1

3

Опис:   2 ресторана, таверна,3 бара, кафетерија, снек бар, 2 отворен базена, СПА, конференциска сала

Соби:клима,ТВ,фен,телефон,балкон

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: