Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Naias Beach Hotel 3*,Касандра \ Халкидики

Naias Beach Hotel 3*,Касандра \ Халкидики

NAIAS BEACH HOTEL& APARTMENTS*** HANIOTI www.naiashotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

01.05-31.05

01.06-30.06

01.07-31.08

01.09-30.09

01.10-18.10

Apartment Garden View

36

61

85

61

36

Трето лице

11

16

22

16

11

Четврто лице

11

16

22

16

11

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 год.

20%

20%

20%

20%

20%

Studio city /inland view

24

41

57

41

24

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

Superior Apartment Garden View

42

67

91

67

42

Трето лице

14

20

25

20

14

Четврто лице

14

20

25

20

14

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 год.

20%

20%

20%

20%

20%

Studio city /inland view

30

46

63

46

30

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

Полупансион

12

12

12

12

12

Деца од 6 до 11.99 год.

7

7

7

7

7

Мин. престој

3

3

3

3

3

Опис:   2 ресторана, таверна,3 бара, кафетерија, снек бар, 2 отворен базена, СПА, конференциска сала

Соби:клима,ТВ,фен,телефон,балкон

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Non show 50% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 30% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 20% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 16.06.2022 И ОД 11.09 ДО 18.10.2022

УПЛАТА 25% ВЕДНАШ И 75 % 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: