Пребарување

Внесете клучни зборови:

Зима 2020/2021

NEBESKA STOLICA 2 ХОТЕЛСКИ СОБИ наскоро цени

NEBESKA STOLICA 2
ХОТЕЛСКИ СОБИ
наскоро цени

НАСКОРО ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021


- Цените се изразени во евра (1€=62 мкд.)  по лице на ден на HB (минимум престој 3 ноќевања) 

ПОПУСТ ЗА EARLY BOOKING:

- Попустoт се однесува за аранжмани не пократки од 7 ноќи


Попусти:
- Деца 2-10г. во сите типови на соби се намалува 8.5 € од ден.
- Дете 2-5г. во 1/2 соба (на заедничко легло) со двајца возрасни, доплата за HB.
- Две деца 2-10г. на дополнително легло, плаќаат по 50% од цената


Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ возрасен, деца 7-15г. 0,5€, деца до 7г. – бесплатно

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.