Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Niforeika Beach Hotel & Bungalows, NIFOREIKA PELOPONNESE

Niforeika Beach Hotel & Bungalows, NIFOREIKA PELOPONNESE

NIKKI BEACH RESORT&SPA 5* PORTO HELI PELOPONNESE www.nikkibeachhotels.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

5

26.04-05.06

15.09-05.10

06.06-04.07

25.08-14.09

05.07-24.08

PROMO ROOM

2Ad

122

165

260

3Ad

188

231

326

2Ad+1ch(0-1)

122

165

260

2Ad+1ch(2-11.99)

145

188

283

DOUBLE ROOM LUXX FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

150

196

270

1Ad+1ch(0-1)

150

196

270

DOUBLE ROOM LUXX SEA VIEW

2Ad

150

196

270

3Ad

217

262

337

2Ad+1ch(0-1)

150

196

270

2Ad+1ch(2-11.99)

173

219

294

SUITE LUXX SEA VIEW

2Ad

233

280

354

3Ad

301

346

421

2Ad+1ch(0-1)

233

280

354

2Ad+1ch(2-11.99)

257

303

378

SUITE NIKKI SIGNATURE SEA VIEW

2Ad

169

214

290

3Ad

236

282

357

2Ad+1ch(0-1)

169

214

290

2Ad+1ch(2-11.99)

193

239

314

SUITE ULTRA SEA VIEW

2Ad

202

246

322

3Ad

269

314

389

2Ad+1ch(0-1)

202

246

322

2Ad+1ch(2-11.99)

225

271

346

SUITE ULTRA POOL SEA VIEW

2Ad

396

440

515

3Ad

462

507

582

2Ad+1ch(0-1)

396

440

515

2Ad+1ch(2-11.99)

419

464

539

SUITE ULTRA ROOF TOP SEA VIEW

2Ad

298

344

419

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

PROMO ROOM

2Ad

185

228

323

3Ad

283

326

421

2Ad+1ch(0-1)

185

228

323

2Ad+1ch(2-11.99)

240

283

378

DOUBLE ROOM LUXX FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

181

227

302

1Ad+1ch(0-1)

181

227

302

DOUBLE ROOM LUXX SEA VIEW

2Ad

213

259

333

3Ad

312

357

431

2Ad+1ch(0-1)

213

259

333

2Ad+1ch(2-11.99)

269

314

388

SUITE LUXX SEA VIEW

2Ad

296

343

418

3Ad

396

441

516

2Ad+1ch(0-1)

296

343

418

2Ad+1ch(2-11.99)

352

398

473

SUITE NIKKI SIGNATURE SEA VIEW

2Ad

232

277

352

3Ad

330

376

452

2Ad+1ch(0-1)

232

277

352

2Ad+1ch(2-11.99)

287

333

409

SUITE ULTRA SEA VIEW

2Ad

265

309

385

3Ad

364

409

483

2Ad+1ch(0-1)

265

309

385

2Ad+1ch(2-11.99)

320

366

440

SUITE ULTRA POOL SEA VIEW

2Ad

459

504

578

3Ad

557

602

676

2Ad+1ch(0-1)

459

504

578

2Ad+1ch(2-11.99)

514

559

633

SUITE ULTRA ROOF TOP SEA VIEW

2Ad

361

407

482

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: отворен базен, WI-FI,СПА центар,фитнес, ресторан,бар, бар на базен,бар на плажа

Соби: клима, ТВ, WI-FI,мини бар, сеф,телефон,хидромасажа,кафемат,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: