Пребарување

Внесете клучни зборови:

Мај 2021

Oasis Hotel 4* Саранда \ Албанија

Oasis Hotel 4*
Саранда \ Албанија

 

 

 

 

 

https://hotel-oasis.al/services/

OASIS HOTEL 4* SARANDE

Цена по соба на ден во € на база Ноќевање со појадок

Период 29.04 – 31.05.2021

Standart Double room (2pax)

34€

Budget Single room (1pax)

29€

Twin room with Balcony (2pax)

36€

Triple room with Balcony and sea view (2+1)

57€

Double room with Balcony and sea view (2pax)

42€

Junior Suite with sea view (2pax)

67€

King Suite with sea view (2pax)

76€

King Suite with Balcony (2pax)

67€

Доплати:
- Дополнително легло во соба - 15€ по лице на ден
- Деца 0-5,99 години ГРАТИС
- Деца 6-12,99 години со доплата од 10€ по лице на ден
- Деца над 13 години со доплата од 15€ по лице на ден

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: