Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Oceanis Apartments,Kalithea

Oceanis Apartments,Kalithea

OCEANIS APARTMENT KALITHEA

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ

 

30.04-31.05

01.10-31.10

01.06-15.06

10.09-30.09

16.06-30.06

01.07-16.07

21.08-31.08

17.07-20.08

01.09-09.09

STUDIO

2 Adults

26

36

38

50

69

41

3 Adults

28

42

44

63

80

47

4 Adults

34

49

51

72

92

54

5 Adults

41

55

57

78

100

60

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

STUDIO

2 Adults

41

51

53

65

84

57

3 Adults

52

65

67

86

104

70

4 Adults

65

80

82

103

123

85

5 Adults

79

94

96

117

139

99

Мин. престој

3

5

5

5

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62,00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: