Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Olympic Kosma Hotel & Villas 3*,Hanioti

Olympic Kosma Hotel & Villas 3*,Hanioti

OLYMPIC KOSMA HOTEL & VILLAS 3* HANIOTI www.hotelolympickosma.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

5

 

15.06-30.06

01.07-14.07

15.07-31.07

01.08-22.08

23.08-08.09

09.09-14.09

15.09-30.09

01.10-31.10

 

 

 

 

 

 

DOUBLE ROOM

2Ad

71

78

88

102

93

75

69

57

 

 

 

 

 

 

2Ad+1ch(0-1)

71

78

88

102

93

75

69

57

 

 

 

 

 

 

2Ad+1ch(2-11.99)

78

85

95

108

101

84

77

66

 

 

 

 

 

 

TRIPLE ROOM

3Ad

105

104

124

141

122

111

109

94

 

 

 

 

 

 

QUADRUPLE ROOM

3Ad+1ch(2-11.99)

119

126

138

158

148

126

127

117

 

 

 

 

 

 

4Ad

122

127

139

159

150

128

129

119

 

 

 

 

 

 

2Ad+2 ch(2-11.99)

118

124

137

156

146

125

126

115

 

 

 

 

 

 

SINGLE ROOM STANDARD

1Ad

64

71

80

92

83

69

69

57

 

 

 

 

 

 

1Ad+1ch(0-1)

64

71

80

92

83

69

69

57

 

 

 

 

 

 

DOUBLE ROOM STANDARD

2Ad

71

78

88

102

93

75

69

57

 

 

 

 

 

 

 

Мин. престој

3

3

3

3

3

3

3

2

 

 

 

 

 

 

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:отворен базен, WI-FI,паркинг,бар,ресторан

Соби: клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2020 SPO 2196

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Cancellation policy:
More than 14 days prior to arrival = no penalty
For cancellation from 14 to 7 days prior to arrival = 30% to be charged
For cancellation from 6 to 2 days prior to arrival = 50% to be charged
1 day or Non Show – 100% charge
2020

Only for 1588 SPO Best Price Early All_T Name change or no name booking is possible.
Cancellation policy:
More than 14 days prior to arrival = no penalty
For cancellation from 14 to 7 days
prior to arrival = 30% to be charged
For cancellation from 6 to 2 days prior to arrival = 50% to be charged
1 day or Non Show – 100% charge

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: