Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

PALAZZO DI ZANTE HOTEL & WATER PARK 4* VASILIKOS ZAKYNTHOS

PALAZZO DI ZANTE HOTEL & WATER PARK 4* VASILIKOS ZAKYNTHOS

PALAZZO DI ZANTE HOTEL & WATER PARK 4* VASILIKOS ZAKYNTHOS

http://www.zanteroyalpalace.gr/palazzodizantehotelen/

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО

5

01.05-26.05

30.09-15.10

27.05-02.06

03.06-20.06

21.06-15.07

16.07-31.07

01.09-15.09

01.08-31.08

16.09-29.09

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE

1Ad

88

72

82

105

125

125

135

1Ad+1ch(0-13.99)

88

72

82

105

125

125

135

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

88

72

82

105

125

125

135

3Ad

119

97

111

141

168

168

182

2Ad+1ch(0-13.99)

88

72

82

105

125

125

135

FAMILY ROOM BUNK BED GARDEN VIEW

2Ad+1ch(0-13.99)

88

72

82

105

125

125

135

2Ad+2ch(0-13.99)

111

90

102

131

156

156

168

Минимум престој

3

3

3

3

3

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:15 км. од градот Занте, паркинг, отворен базен, тобоган, WI-FI, фитнес, чадори и лежалки на плажа

( со доплата ), мини клуб, детски тобоган, бар, ресторан, кошарка, пинг понг

Соби: балкон, клима, САТ ТВ, телефон, фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 SPO 1615

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: