Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Palmariva Beach Club 4* Евиа \ Грчки Острови

Palmariva Beach Club 4* Евиа \ Грчки Острови

PALMARIVA BEACH CLUB 4+* ERETRIA EVIA                                  www.palmariva.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

 

14.04-25.04

26.04-02.05

03.05-31.05

01.06-20.06

21.06-10.07

11.07-25.07

26.07-24.08

25.08-20.09

21.09-15.10

DOUBLE BUNGALOW GARDEN VIEW

2Ad

77

106

77

116

122

134

161

134

101

3Ad

104

144

104

157

165

181

218

181

136

3Ad+1ch

(0-1)

104

144

104

157

165

181

218

181

136

2Ad+1ch

(0-1)

77

106

77

116

122

134

161

134

101

2Ad+1ch

(2-11.99)

86

119

86

131

137

150

182

150

114

2Ad+2ch

(0-1)

77

106

77

116

122

134

161

134

101

2Ad+2ch

(0-1)

(2-11.99)

86

119

86

131

137

150

182

150

114

JUNIOR SUITE GARDEN VIEW

2Ad

150

194

150

214

223

261

285

261

186

2Ad+1ch

(0-11.99)

150

194

150

214

223

261

285

261

186

2Ad+2ch

(0-11.99)

150

194

150

214

223

261

285

261

186

SUITE EXECUTIVE GARDEN VIEW

2Ad

150

194

150

214

223

261

285

261

186

3Ad

150

194

150

214

223

261

285

261

186

2Ad+1ch

(0-11.99)

150

194

150

214

223

261

285

261

186

SUITE PREMIUM GARDEN VIEW

2Ad

169

215

169

238

249

285

307

285

206

3Ad

169

215

169

238

249

285

307

285

206

3Ad+1ch

(0-11.99)

169

215

169

238

249

285

307

285

206

2Ad+1ch

(0-11.99)

169

215

169

238

249

285

307

285

206

2Ad+2ch

(0-11.99)

169

215

169

238

249

285

307

285

206

QUADRUPLE ROOM MAIN BUILDING OR BUNGALOW GARDEN VIEW

2Ad

99

133

99

146

154

162

192

162

127

2Ad+1ch

(0-11.99)

125

166

125

182

192

203

240

203

158

2Ad+2ch

(0-11.99)

125

166

125

182

192

203

240

203

158

DOUBLE ROOM MAIN BUILDING GARDEN VIEW

2Ad

85

117

85

129

135

148

179

148

112

3Ad

115

158

115

173

182

200

242

200

151

3Ad+1ch

(0-1)

115

158

115

173

182

200

242

200

151

2Ad+1ch

(0-1)

85

117

85

129

135

148

179

148

112

2Ad+1ch

(2-11.99)

96

131

96

145

151

167

201

167

126

2Ad+2ch

(0-1)

85

117

85

129

135

148

179

148

112

2Ad+2ch

(0-1)

(2-11.99)

96

131

96

145

151

167

201

167

126

SINGLE ROOM

1Ad

60

77

60

85

90

96

112

96

74

DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

85

118

85

130

139

151

182

151

113

1Ad+1ch

(0-1)

85

118

85

130

139

151

182

151

113

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

88

119

88

130

139

151

182

151

113

3Ad

119

161

119

176

188

204

246

204

152

3Ad+1ch

(0-1)

119

161

119

176

188

204

246

204

152

2Ad+1ch

(0-1)

88

119

88

130

139

151

182

151

113

2Ad+1ch

(2-11.99)

99

135

99

146

157

171

206

171

127

2Ad+2ch

(0-1)

88

119

88

130

139

151

182

151

113

2Ad+2ch

(0-1)

(2-11.99)

99

135

99

146

157

171

206

171

127

SUITE EXECUTIVE SEA VIEW

2Ad

169

215

169

238

249

285

307

285

206

3Ad

169

215

169

238

249

285

307

285

206

2Ad+1ch

(0-11.99)

169

215

169

238

249

285

307

285

206

SUITE PRESIDENTIAL SEA VIEW

2Ad

206

259

206

285

297

307

330

307

248

3Ad

206

259

206

285

297

307

330

307

248

2Ad+1ch

(0-11.99)

206

259

206

285

297

307

330

307

248

QUADRUPLE ROOM SEA VIEW

2Ad

107

141

107

154

162

168

198

168

134

2Ad+1ch

(0-11.99)

134

177

134

192

203

210

246

210

167

2Ad+2ch

(0-11.99)

134

177

134

192

203

210

246

210

167

М. Престој

2

2

2

3

3

3

3

3

2

Опис:WI-FI,отворен базен, конференциска сала,продавницамсауна,фитнес,игралиште за деца, бар,ресторан, базен за деца,кошарка,спортови на вода,мини голф,пинг понг, тенис, одбојка на плажа ,амфитеатар, анимација и др.

Соби: балкон, клима, САТ ТВ,телефон,фен,фрижидер

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: