Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Palmariva Beach Club 4* Евиа \ Грчки Острови

Palmariva Beach Club 4* Евиа \ Грчки Острови

PALMARIVA BEACH HOTEL 4* ERETRIA EVIA                    www.palmarivabeachhotel.hotelbrain.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО

10/4

01.05-31.05

01.06-30.06

01.07-28.07

29.07-21.08

22.08-10.09

11.09-30.09

01.10-31.10

Family Room Bunk Bed

61

64

78

84

78

64

61

1 дете од 2-11.99 г.

23

23

23

23

23

23

23

2 дете од 2-11.99 г.

23

23

23

23

23

23

23

Standard Room Garden View

56

62

74

79

74

62

51

Трето лице

35

35

35

35

35

35

35

1 дете од 2-11.99 г.

23

23

23

23

23

23

23

Superior Room Sea View

62

68

79

85

81

68

62

Трето лице

35

35

35

35

35

35

35

1 дете од 2-11.99 г.

23

23

23

23

23

23

23

Минимум престој

1

1

1

3

1

1

1

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 31.10.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: