Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Parga Beach Resort 4*, Парга \ Јонско Крајбрежје

Parga Beach Resort 4*,
Парга \ Јонско Крајбрежје

PARGA BEACH HOTEL 4* PARGA        www.masthotels.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА- НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

30.04-15.05

30.09-20.10

16.05-02.06

03.06-30.06

09.09-29.09

01.07-21.07

26.08-08.09

22.07-04.08

05.08-25.08

Dbl Deluxe

38

47

104

117

132

144

3-то лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

12

18

24

24

24

35

дете од 2-11.99 г.

12

12

18

18

18

29

Junior Suite

45

58

128

142

161

169

3-то лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

12

18

24

24

24

35

дете од 2-11.99 г.

12

12

18

18

18

29

3 дете од 2-11.99 г.

0

12

12

12

12

24

Suite Grand

51

70

152

169

190

198

3-то лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

4-то лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

12

18

24

24

24

35

дете од 2-11.99 г.

12

12

18

18

18

29

3 дете од 2-11.99 г.

0

12

12

12

12

24

Полупансион

25

25

25

25

25

25

Деца од 2-11.99 г.

0

0

0

0

0

0

Мин. престој

5

5

5

5

5

5

Опис: ресторан,бар,лоби,бар на плажа,WI-FI

Соби:клима, фен,интернет,мини бар,САТ ТВ,сеф телефон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.03.2019 )

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: