Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Pavlina Beach 4*, Пелопонез

Pavlina Beach 4*, Пелопонез

PAVLINA BEACH 4* NIFOREIKA PELOPONNESE- AHAIA                www.pavlinahotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

 

15.05-31.05

26.09-20.10

01.06-30.06

01.09-25.09

01.07-15.07

 

16.07-31.07

01.08-31.08

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW

2Ad

77

93

111

122

129

3Ad

105

125

149

164

175

3Ad+1ch(0-1)

105

125

149

164

175

3Ad+1ch(2-11.99)

105

125

149

164

175

2Ad+1ch(0-1)

77

93

111

122

129

2Ad+1ch(2-11.99)

77

93

111

122

129

2Ad+2ch(0-1)

77

93

111

122

129

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

77

93

111

122

129

2Ad+2ch(2-11.99)

101

120

144

157

168

FAMILY MAISONETTE GARDEN VIEW

2Ad+2ch(0-1)

77

93

111

122

129

2Ad+2ch(0-1)(5-11.99)

97

116

138

151

161

2Ad+2ch(5-11.99)

116

139

166

181

193

SINGLE ROOM

1Ad

70

84

99

109

116

1Ad+1ch(0-1)

70

84

99

109

116

SUPERIOR ROOM

2Ad

108

123

141

161

169

2Ad+1ch(0-1)

108

123

141

161

169

2Ad+1ch(2-11.99)

108

123

141

161

169

2Ad+2ch(0-1)

108

123

141

161

169

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

108

123

141

161

169

2Ad+2ch(2-11.99)

140

160

183

210

220

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

86

101

119

129

137

3Ad

116

136

160

175

185

3Ad+1ch(0-1)

116

136

160

175

185

3Ad+1ch(2-11.99)

116

136

160

175

185

2Ad+1ch(0-1)

86

101

119

129

137

2Ad+1ch(2-11.99)

86

101

119

129

137

2Ad+2ch(0-1)

86

101

119

129

137

2Ad+2ch(0-1)(2-11.99)

86

101

119

129

137

2Ad+2ch(2-11.99)

112

131

155

168

178

FAMILY MAISONETTE SEA VIEW

2Ad+2ch(0-1)

86

101

119

129

137

2Ad+2ch(0-1)(5-11.99)

107

126

149

161

171

2Ad+2ch(5-11.99)

128

151

178

193

206

Мин. престој

7

7

7

7

7

Опис: ресторан,бар,таверна,отворен базен,бар на базен, бар на плажа,тенис,кошарка,игралиште за деца,паркинг

Соби: клима,САТ ТВ,фрижидер,телефон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 14 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: