Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Pavlina Beach 4*, Пелопонез

Pavlina Beach 4*, Пелопонез

 

 

 

 

 

 

 

PAVLINA BEACH 4* NIFOREIKA PELOPONNESE- AHAIA       www.pavlinahotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

10

21.05-31.05

01.06-30.06

01.07-15.07

16.07-31.07

01.08-25.08

26.08-31.08

01.09-25.09

Bungalow

55

63

73

79

84

79

63

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

60%

60%

60%

60%

60%

60%

60%

Family Room Maisonette

67

75

84

91

96

91

75

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

40%

40%

40%

40%

40%

40%

40%

Standard Room Garden View

49

57

67

74

78

74

57

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

60%

60%

60%

60%

60%

60%

60%

Standard Room Sea View

54

62

71

78

83

78

62

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

40%

40%

40%

40%

40%

40%

40%

Мин. престој

5

5

5

5

5

5

5

Опис: ресторан,бар,таверна,отворен базен,бар на базен, бар на плажа,тенис,кошарка,игралиште за деца,паркинг

Соби: клима,САТ ТВ,фрижидер,телефон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 21.05 ДО 25.09.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: