Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

PEFKI DELUXE RESIDENCES, PEFKOHORI

PEFKI DELUXE RESIDENCES, PEFKOHORI

PEFKI DELUXE RESIDENCES PEFKOHORI                     www.pefkideluxeresidences.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ

0

01.04-13.05

08.10-31.10

14.05-10.06

11.06-08.07

09.07-22.07

23.07-19.08

20.08-16.09

17.09-07.10

Studio Deluxe Pool View

34

39

46

55

64

57

47

1 дете од

2-11.99 г.

20%

20%

20%

20%

20%

20%

20%

Studio Deluxe Pool Front

51

44

51

62

71

63

52

Apartment Deluxe Split Level Pool View up to 4 pax

51

62

75

93

107

96

77

3-то лице

20%

20%

20%

20%

20%

20%

20%

4-то лице

20%

20%

20%

20%

20%

20%

20%

1 дете од

2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од

2-11.99 г.

20%

20%

20%

20%

20%

20%

20%

Apartment Deluxe 1 Bedroom Pool View up to 4 pax

59

72

85

102

117

104

86

3-то лице

20%

20%

20%

20%

20%

20%

20%

4-то лице

20%

20%

20%

20%

20%

20%

20%

1 дете од

2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од

2-11.99 г.

20%

20%

20%

20%

20%

20%

20%

Studio Deluxe Pool View for single use

60

71

83

99

115

103

85

1 дете од

2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Појадок

12

12

12

12

12

12

12

Деца од

2-11.99 г.

8

8

8

8

8

8

8

Мин. престој

3

5

5

7

7

7

5

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: