Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Philoxenia Bungalows 4*, Ситонија \ Халкидики

Philoxenia Bungalows 4*,
Ситонија \ Халкидики

Едноставен хотел, опкружен со зеленило со комфорни соби, ресторан, барови, базен, интернет, детско игралиште, квалитетна услуга.
Го препорачуваме за семеен одмор.
Го чинат 11 двокатни згради со вкупно 155 соби: Doubles GV/PV (~18-20 м2), Doubles BunkBed GV/PV (~18-20 м2), Suites GV/PV (~25 м2).
Сите соби се комплетно реновирани во периодот 2017-2018.
Собите: клима со далечински со депозит, фрижидер, телефон, бежичен интернет (со доплата на лице место), купатила со туш кабина, фен, сателитска ТВ, сеф, ел. бокал, балкон.
Бесплатен безжичен интернет во барот кај базенот, паркинг, песочна плажа оддалечена 150м, лежалки и чадори со доплата, детски базен, клуб, игралиште, анимација.
Тип на помошен кревет/ фотеља на расклопување.
Секојдневно чистење на собите, промена на постелнина -еднаш неделно, промена на пешкири – 3 пати неделно.

 

newwaysoftravel Превземи целосна понуда   

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: