Пребарување

Внесете клучни зборови:

Мај 2021

Pirin Park Hotel 5* Sandanski Сандански \ Бугарија

Pirin Park Hotel 5* Sandanski
Сандански \ Бугарија

 

 

 

 

 

 

ПАКЕТ „ВЕЛИГДЕН”

Парк Хотел „ПИРИН” 5* Сандански

 

Ценовник е валиден за период 29.04.2021 - 04.05.2021

Тип на Соба

Цена по соба на ден за мин. престој од 3 ноќи

Цена по соба на ден за мин. престој од 4 ноќи

Велигденски ручек 02.05.2021

Double Superior Room

124€

114€

26€

Single Superior Room

98€

88€

26€

Double Lux Room

114€

103€

26€

Single Lux Room

87€

77€

26€

Double Standart Room

104€

93€

26€

Single Standart Room

77€

67€

26€

Наем на апартман Lux на база ВВ

/мах. сместување 2 рах +1/

165€

150€

26€

Наем апартман ВИП на база ВВ

/мах. сместување 2 рах +1/

181€

165€

26€

Наем на апартман PRESIDENT APARTMENT

/мaх. сместување 4 рах/

386€

361€

26€

Апартмански комплекс Парк Хотел „ПИРИН”

Цена по соба на ден за мин 3 ноќи престој

Цена по соба на ден за мин 4 ноќи престој

Велигденски ручек 02.05.2021

Наем на апартман Standart Aparment

/маx сместување 2 рах +1/

150€

135€

26€

Наем на апартман Family Apartment

/мах сместување 4 рах +1/

166€

151€

26€

 

Во цената е вклучено:

·       Ноќевање со појадок

·       Wi-FI

·       Паркинг

·       Трансфер до центар на градот (по распоред и резервација)

·       Користење на Фитнес Центар,Базени со минерална вода,детски базени,џакузи,Сауна Свет (филандска сауна, био сауна),Парна бања, Лакониум, Калдариум, Ледена фонтана, Шок Туш.

·       Детско катче и арт центар,

·       Туристичка такса

Услови:

·       Деца од 0-3,99 години ГРАТИС за сместување во Superior/ Lux Room

·       Деца до 4-11,99 години на дополнително легло во Superiror / Lux Room плаќат 30%

·       Деца од 4-11,99 години на редовно легло со 1 возрасно лице во Standart Room/Lux Room/Superior Room

·       3-то возрасно лице на дополнително легло во Superior Room / Lux Room 50% попуст од цената

Напомена:

·       Цените се дадени во €,плаќање се врши исклучиво во денарска противредност 1€=62.00 Денари

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: