Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Portes Beach 4*,Касандра

Portes Beach 4*,Касандра

 

 

 

 

 

 

 

 

PORTES BEACH **** POTIDEA                                      www.portesbeach.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

1/2

02.05.22
20.05.22

21.05.22
13.06.22

14.06.22
13.07.22

14.07.22
27.08.22

28.08.22
09.09.22

10.09.22
27.09.22

28.09.22
21.10.22

PROMO ROOM

2 ADL

74

118

179

200

179

118

74

1 ADL

74

118

179

200

179

118

74

3 ADL

100

160

242

270

242

160

100

1 ADL + 1 CHD (2-6.99)

74

118

179

200

179

118

74

1 ADL + 1 CHD (7-13.99)

74

118

179

200

179

118

74

1 ADL + 2 CHD (2-6.99)(7-13.99)

74

118

179

200

179

118

74

1 ADL + 2 CHD (2-6.99)

74

118

179

200

179

118

74

1 ADL + 2 CHD (7-13.99)

74

118

179

200

179

118

74

2 ADL + 1 CHD (2-6.99)

74

118

179

200

179

118

74

2 ADL + 1 CHD (7-13.99)

74

118

179

200

179

118

74

STANDARD ROOM

2 ADL

82

132

199

222

199

132

82

1 ADL

82

132

199

222

199

132

82

3 ADL

111

178

269

299

269

178

111

1 ADL + 1 CHD (2-6.99)

82

132

199

222

199

132

82

1 ADL + 1 CHD (7-13.99)

82

132

199

222

199

132

82

1 ADL + 2 CHD (2-6)(7-13.99)

82

132

199

222

199

132

82

1 ADL + 2 CHD (2-6.99)

82

132

199

222

199

132

82

1 ADL + 2 CHD (7-13.99)

82

132

199

222

199

132

82

2 ADL + 1 CHD (2-6.99)

82

132

199

222

199

132

82

2 ADL + 1 CHD (7-13.99)

82

132

199

222

199

132

82

2 ADL + 2 CHD (2-6.99)(7-13.99)

103

164

249

277

249

164

103

2 ADL + 2 CHD (2-6.99)

103

164

249

277

249

164

103

2 ADL + 2 CHD (7-13.99)

103

164

249

277

249

164

103

3 ADL + 1 CHD (2-6.99)

111

178

269

299

269

178

111

3 ADL + 1 CHD (7-13.99)

111

178

269

299

269

178

111

STANDARD SINGLE ROOM

1 ADL

58

99

149

166

149

99

58

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО

PROMO ROOM

2 ADL

111

170

235

255

235

170

111

1 ADL

111

170

235

255

235

170

111

3 ADL

150

229

317

345

317

229

150

1 ADL + 1 CHD (2-6.99)

111

170

235

255

235

170

111

1 ADL + 1 CHD (7-13.99)

111

170

235

255

235

170

111

1 ADL + 2 CHD (2-6.99)(7-13.99)

111

170

235

255

235

170

111

1 ADL + 2 CHD (2-6.99)

111

170

235

255

235

170

111

1 ADL + 2 CHD (7-13.99)

111

170

293

319

293

170

111

2 ADL + 1 CHD (2-6.99)

111

170

235

255

235

170

111

2 ADL + 1 CHD (7-13.99)

111

170

293

319

293

170

111

STANDARD ROOM

2 ADL

124

189

261

284

261

189

124

1 ADL

124

189

261

284

261

189

124

3 ADL

167

255

352

383

352

255

167

1 ADL + 1 CHD (2-6.99)

124

189

261

284

261

189

124

1 ADL + 1 CHD (7-13.99)

124

189

261

284

261

189

124

1 ADL + 2 CHD (2-6.99)(7-13.99)

124

189

261

284

261

189

124

1 ADL + 2 CHD (2-6.99)

124

189

261

284

261

189

124

1 ADL + 2 CHD (7-13.99)

124

189

326

354

326

189

124

2 ADL + 1 CHD (2-6.99)

124

189

261

284

261

189

124

2 ADL + 1 CHD (7-13.99)

124

189

326

354

326

189

124

2 ADL + 2 CHD (2-6.99)(7-13.99)

154

236

326

354

326

236

154

2 ADL + 2 CHD (2-6.99)

154

236

326

354

326

236

154

2 ADL + 2 CHD (7-13.99)

154

236

391

425

391

236

154

3 ADL + 1 CHD (2-6.99)

167

255

352

383

352

255

167

3 ADL + 1 CHD (7-13.99)

167

255

417

454

417

255

167

STANDARD SINGLE ROOM

1 ADL

78

127

180

197

180

127

78

Мин. Престој

3

3

4

4

4

3

3

                Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место                

Опис:ресторан,лоби бар,снек бар,пул бар,базен,детски базен,детско игралиште,диско, тенис,одбојка на плажа,фитнес центар сауна,анимација,билијард,пинг понг,мини маркет,Тв салон, златара,сеф,спортови на вода,конференциска сала

Соби:клима,телефон,ТВ,фрижидер, балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Portes Beach Hotel, 3* (HALKIDIKI- ALL MARKETS) Booking Window: 21/04/2022-15/05/2022

Stay Dates: 14/06/2022-03/07/2022

All Available Room Types

15% Discount

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: