Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Porto Galini Seaside Resort & Spa 5* Nikiana, Lefkada

Porto Galini Seaside Resort & Spa 5*
Nikiana, Lefkada

PORTO GALLINI 5* NIKIANA LEFKADA                                www.portogallini.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

01.05-31.05

24.09-10.10

01.06-20.06

10.09-23.09

21.06-15.07

26.08-09.09

16.07-25.08

Single Classic

81

110

145

185

Double Classic Garden View

44

61

78

98

Трето лице

30

30

30

30

1 дете од 4-11.99 год.

17

17

17

17

Double Classic Side Sea View

52

70

90

110

Трето лице

30

30

30

30

1 дете од 4-11.99 год.

17

17

17

17

Double Superior Garden View

52

63

90

110

Трето лице

30

30

30

30

1 дете од 4-11.99 год.

17

17

17

17

Double Superior Sea View

61

78

101

122

Трето лице

30

30

30

30

1 дете од 4-11.99 год.

17

17

17

17

2 дете од 4-11.99 год.

17

17

17

17

Suite Sea View Up to 5 pax

90

122

145

182

Трето лице

30

30

30

30

Четврто лице

30

30

30

30

1 дете од 4-11.99 год.

17

17

17

17

2 дете од 4-11.99 год.

17

17

17

17

3 дете од 4-11.99 год.

17

17

17

17

Executive Suite Up to 6 pax

122

162

208

289

Трето лице

30

30

30

30

Четврто лице

30

30

30

30

1 дете од 4-11.99 год.

17

17

17

17

2 дете од 4-11.99 год.

17

17

17

17

Полупансион

22

22

22

22

Деца од 4-11.99 г.

15

15

15

15

Комплет Пансион

44

44

44

44

деца од 4-11.99 г.

30

30

30

30

Мин. престој

3

7

7

7

Stayover tax 4 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Соби:балкон,мини бар,САТ ТВ,телефон,клима

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

1.Maximum occupancy for Superior Sea view rooms: 3 adults or 2 adults +2 children up to 11.99 years old.

2.Cancellation policy:

10-1 days before arrival 60%

Non show 100%

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: