Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Porto Heli 4, PELOPONNESE ARGOLIDA

Porto Heli 4, PELOPONNESE ARGOLIDA

PORTO HELI 4* PELOPONNESE ARGOLIDA                                 www.akshotels.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН ПЛУС

 

29.04-23.05

08.09-06.10

24.05-27.06

28.06-25.07

25.08-07.09

26.07-24.08

TWIN ROOM FOR SINGLE USE GARDEN VIEW

1Ad

53

60

78

92

1Ad+1ch(0-11.99)

53

60

78

92

1Ad+2ch(0-11.99)

62

70

93

108

TWIN ROOM GARDEN VIEW

2Ad

62

70

93

108

3Ad

83

94

125

146

2Ad+1ch(0-11.99)

62

70

93

108

FAMILY ROOM INTERCONNECTING GARDEN VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

105

118

157

183

2Ad+3ch(0-11.99)

105

118

157

183

FAMILY ROOM INTERCONNECTING SEA VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

112

127

173

202

2Ad+3ch(0-11.99)

112

127

173

202

TWIN ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

56

64

87

102

1Ad+1ch(0-11.99)

56

64

87

102

1Ad+2ch(0-11.99)

65

75

102

119

FAMILY ROOM BUNK BED SEA VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

88

102

138

161

TWIN ROOM SEA VIEW

2Ad

65

75

102

119

3Ad

88

102

138

161

2Ad+1ch(0-11.99)

65

75

102

119

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО (LIGHT)

TWIN ROOM FOR SINGLE USE GARDEN VIEW

1Ad

41

44

56

64

1Ad+1ch(0-11.99)

41

44

56

64

1Ad+2ch(0-11.99)

53

57

73

83

TWIN ROOM GARDEN VIEW

2Ad

81

88

112

127

3Ad

109

119

150

171

2Ad+1ch(0-11.99)

81

88

112

127

FAMILY ROOM INTERCONNECTING GARDEN VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

137

150

189

215

2Ad+3ch(0-11.99)

137

150

189

215

FAMILY ROOM INTERCONNECTING SEA VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

144

160

206

235

2Ad+3ch(0-11.99)

144

160

206

235

TWIN ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

72

81

103

118

1Ad+1ch(0-11.99)

72

81

103

118

1Ad+2ch(0-11.99)

85

94

122

138

FAMILY ROOM BUNK BED SEA VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

114

127

164

187

TWIN ROOM SEA VIEW

2Ad

85

94

122

138

3Ad

114

127

164

187

2Ad+1ch(0-11.99)

85

94

122

138

Минимум престој

3

3

5

5

Опис: паркинг, отворен базен,WI-FI,конференциска сала, бесплатни чадори и лежалки на плажа

Соби: клима, ТВ,фрижидер,телефон,фен,балкон,WI-FI

Stayover tax 3 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ