Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Porto Heli 4, PELOPONNESE ARGOLIDA

Porto Heli 4, PELOPONNESE ARGOLIDA

PORTO HELI 4* PELOPONNESE ARGOLIDA                                 www.akshotels.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН ПЛУС

 

29.04-23.05

08.09-06.10

24.05-27.06

28.06-25.07

25.08-07.09

26.07-24.08

TWIN ROOM FOR SINGLE USE GARDEN VIEW

1Ad

53

60

78

92

1Ad+1ch(0-11.99)

53

60

78

92

1Ad+2ch(0-11.99)

62

70

93

108

TWIN ROOM GARDEN VIEW

2Ad

62

70

93

108

3Ad

83

94

125

146

2Ad+1ch(0-11.99)

62

70

93

108

FAMILY ROOM INTERCONNECTING GARDEN VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

105

118

157

183

2Ad+3ch(0-11.99)

105

118

157

183

FAMILY ROOM INTERCONNECTING SEA VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

112

127

173

202

2Ad+3ch(0-11.99)

112

127

173

202

TWIN ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

56

64

87

102

1Ad+1ch(0-11.99)

56

64

87

102

1Ad+2ch(0-11.99)

65

75

102

119

FAMILY ROOM BUNK BED SEA VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

88

102

138

161

TWIN ROOM SEA VIEW

2Ad

65

75

102

119

3Ad

88

102

138

161

2Ad+1ch(0-11.99)

65

75

102

119

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО (LIGHT)

TWIN ROOM FOR SINGLE USE GARDEN VIEW

1Ad

41

44

56

64

1Ad+1ch(0-11.99)

41

44

56

64

1Ad+2ch(0-11.99)

53

57

73

83

TWIN ROOM GARDEN VIEW

2Ad

81

88

112

127

3Ad

109

119

150

171

2Ad+1ch(0-11.99)

81

88

112

127

FAMILY ROOM INTERCONNECTING GARDEN VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

137

150

189

215

2Ad+3ch(0-11.99)

137

150

189

215

FAMILY ROOM INTERCONNECTING SEA VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

144

160

206

235

2Ad+3ch(0-11.99)

144

160

206

235

TWIN ROOM FOR SINGLE USE SEA VIEW

1Ad

72

81

103

118

1Ad+1ch(0-11.99)

72

81

103

118

1Ad+2ch(0-11.99)

85

94

122

138

FAMILY ROOM BUNK BED SEA VIEW

2Ad+2ch(0-11.99)

114

127

164

187

TWIN ROOM SEA VIEW

2Ad

85

94

122

138

3Ad

114

127

164

187

2Ad+1ch(0-11.99)

85

94

122

138

Минимум престој

3

3

5

5

Опис: паркинг, отворен базен,WI-FI,конференциска сала, бесплатни чадори и лежалки на плажа

Соби: клима, ТВ,фрижидер,телефон,фен,балкон,WI-FI

Stayover tax 3 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: