Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Porto Rio Hotel & Casino 4*, PATRA PELOPONNESE

Porto Rio Hotel & Casino 4*, PATRA PELOPONNESE

PORTO RIO HOTEL&CASINO 4* PATRA PELOPONNESE             www.portoriohotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

01.05-31.05

01.10-31.10

01.06-10.06

 

11.06-10.07

01.09-30.09

11.07-31.08

SINGLE ROOM

1Ad

57

60

66

90

1Ad+1ch(0-11.99)

57

60

66

90

DOUBLE ROOM

2Ad

75

77

85

112

3Ad

97

101

111

145

2Ad+1ch(0-11.99)

75

77

85

112

2Ad+2ch(0-11.99)

112

116

127

167

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

84

87

94

130

3Ad

109

113

123

169

3Ad+1ch(0-11.99)

109

113

123

169

2Ad+1ch(0-11.99)

84

87

94

130

2Ad+2ch(0-11.99)

126

130

141

194

SUITE SEA VIEW

2Ad

123

131

146

227

3Ad

159

171

190

295

3Ad+1ch(0-11.99)

159

171

190

295

2Ad+1ch(0-11.99)

123

131

146

227

2Ad+2ch(0-11.99)

183

198

219

340

Stayover tax 3 EUR по соба на ден ,се плаќа на лице место

Описпаркинг, отворен базен, WI-FI,конференциска сала, масажа, бесплатни чадори и лежалки на плажа, детско игралиште,ресторан, бар, казино

Соби: клима, телефон,САТ ТВ, сеф,мини бар, фен,WI-FI,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ