Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Porto Rio Hotel & Casino 4*, PATRA PELOPONNESE

Porto Rio Hotel & Casino 4*, PATRA PELOPONNESE

PORTO RIO HOTEL&CASINO 4* PATRA PELOPONNESE             www.portoriohotel.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

 

01.05-31.05

01.10-31.10

01.06-10.06

 

11.06-10.07

01.09-30.09

11.07-31.08

SINGLE ROOM

1Ad

57

60

66

90

1Ad+1ch(0-11.99)

57

60

66

90

DOUBLE ROOM

2Ad

75

77

85

112

3Ad

97

101

111

145

2Ad+1ch(0-11.99)

75

77

85

112

2Ad+2ch(0-11.99)

112

116

127

167

DOUBLE ROOM SEA VIEW

2Ad

84

87

94

130

3Ad

109

113

123

169

3Ad+1ch(0-11.99)

109

113

123

169

2Ad+1ch(0-11.99)

84

87

94

130

2Ad+2ch(0-11.99)

126

130

141

194

SUITE SEA VIEW

2Ad

123

131

146

227

3Ad

159

171

190

295

3Ad+1ch(0-11.99)

159

171

190

295

2Ad+1ch(0-11.99)

123

131

146

227

2Ad+2ch(0-11.99)

183

198

219

340

Stayover tax 3 EUR по соба на ден ,се плаќа на лице место

Описпаркинг, отворен базен, WI-FI,конференциска сала, масажа, бесплатни чадори и лежалки на плажа, детско игралиште,ресторан, бар, казино

Соби: клима, телефон,САТ ТВ, сеф,мини бар, фен,WI-FI,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: