Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

POSEIDON hotel Spa Resort 4*, Ситонија

POSEIDON hotel Spa Resort 4*, Ситонија

POSEIDON RESORT 4* NEA MARMARAS                          www.poseidonresorthotel.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–СЕ ВКЛУЧЕНО

 

18.05-31.05

01.10-15.10

01.06-16.06

21.09-30.09

17.06-07.07

03.09-30.09

08.07-26.07

27.07-19.08

20.08-02.09

Superior Room

57

80

101

130

130

130

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite

69

86

126

156

165

160

Трето лице

28

35

51

62

66

64

Четврто лице

28

35

51

62

66

64

1 дете од 0-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

дете од 0-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-12.99 г.

28

35

51

62

66

64

Мин.престој

2

3

4

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 15% ПОПУСТ ЗА ПЕРИОД ОД 08.07 ДО 02.09.2019 ВАЖИ ЗА JUNIOR SUITE 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 20% ПОПУСТ ЗА ПЕРИОД ОД 03.09 ДО 20.09.2019 ВАЖИ ЗА JUNIOR SUITE

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 20% ПОПУСТ ЗА ПЕРИОД ОД 17.06 ДО 07.07.2019 ВАЖИ ЗА JUNIOR SUITE

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 25% ПОПУСТ ЗА ПЕРИОД ОД 21.09 ДО 15.10.2019 ВАЖИ ЗА JUNIOR SUITE

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 25% ПОПУСТ ЗА ПЕРИОД ОД 18.05 ДО 16.06.2019 ВАЖИ ЗА JUNIOR SUITE

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 10% ПОПУСТ ЗА ПЕРИОД ОД 08.07 ДО 02.09.2019 ВАЖИ ЗА SUPERIOR ROOM 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 15% ПОПУСТ ЗА ПЕРИОД ОД 21.09 ДО 15.10.2019 ВАЖИ ЗА SUPERIOR ROOM

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2019 15% ПОПУСТ ЗА ПЕРИОД ОД 18.05 ДО 07.07.2019 ВАЖИ ЗА SUPERIOR ROOM

(УПЛАТА 50% ДО 05.04.2019)

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: