Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Poseidon Palace 4+*, Leptokaria Last Minute

Poseidon Palace 4+*, Leptokaria
Last Minute

POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA                               www.poseidonpalace.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА– ПОЛУПАНСИОН

5

20.06.20-03.07.20

04.07.20-31.07.20

SINGLE ROOM

1Ad

75

105

1Ad+1ch(0-1)

75

105

DOUBLE ROOM

2Ad

96

138

3Ad

130

186

2Ad+1ch(0-1)

96

138

2Ad+1ch(2-13.99)

96

138

2Ad+2ch(0-1)

96

138

2Ad+2ch(0-1)

(2-13.99)

96

138

2Ad+2ch(2-13.99)

120

172

DOUBLE SUPERIOR

3Ad+1ch(0-13.99)

148

206

2Ad+2ch(0-13.99)

137

191

FAMILY ROOM

3Ad+1ch(0-13.99)

206

228

2Ad+2ch(0-13.99)

191

211

SUITE

2Ad

152

209

2Ad+1ch(0-1)

152

209

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

SINGLE ROOM

1Ad

85

118

1Ad+1ch(0-1)

85

118

DOUBLE ROOM

2Ad

116

164

3Ad

157

220

2Ad+1ch(0-1)

116

164

2Ad+1ch(2-13.99)

116

164

2Ad+2ch(0-1)

116

164

2Ad+2ch(0-1)

(2-13.99)

116

164

2Ad+2ch(2-13.99)

145

203

DOUBLE SUPERIOR

3Ad+1ch(0-13.99)

176

242

2Ad+2ch(0-13.99)

162

223

FAMILY ROOM

3Ad+1ch(0-13.99)

232

262

2Ad+2ch(0-13.99)

215

242

SUITE

2Ad

172

235

2Ad+1ch(0-1)

172

235

Минимум престој

3

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:тенис,конгрес,мини голф,отворен базен,детско игралиште ,мини клуб,спортови на вода,ресторан,бар и др.

Соби: телефон,клима,САТ ТВ ,сеф,интернет,мини бар

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.07.2020 SPO 2400

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: