Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Poseidon Palace 4+*, Leptokaria Last Minute

Poseidon Palace 4+*, Leptokaria
Last Minute

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA www.poseidonpalace.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– СЕ ВКЛУЧЕНО

0

30.04-07.06

24.09-31.10

08.06-08.07

30.08-23.09

09.07-29.08

Single Standard

60

105

144

Double Standard

55

72

101

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 2-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-13.99 год.

50%

50%

50%

Минимум престој

3

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:тенис,конгрес,мини голф,отворен базен,детско игралиште ,мини клуб,спортови на вода,ресторан,бар и др.

Соби: телефон,клима,САТ ТВ ,сеф,интернет,мини бар

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

Cancellation policy:

10-8 days before the arrival 40%

7-4 days before the arrival 60%

3-1 days before the arrival 80%

Non-show 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 20% ВЕДНАШ И 80% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: