Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

REMA 3* VOURVOUROU

REMA 3* VOURVOUROU

HOTEL REMA 3* VOURVOUROU                                       www.hotelrema.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

01.05-31.05

01.06-22.06

23.06-31.07

01.08-18.08

19.08-08.09

09.09-15.10

DBL standard

23

29

58

64

58

35

Трето лице

18

18

18

18

18

18

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

15

15

15

15

15

15

Мин.престој

3

3

5

5

5

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: WI-FI,фитнес,паркинг,бар на базен,отворен базен,ресторан

Соби: балкон,клима, ТВ,телефон,фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.05.2019 )