Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

REMA 3* VOURVOUROU

REMA 3* VOURVOUROU

HOTEL REMA 3* VOURVOUROU                                       www.hotelrema.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

01.05-31.05

01.06-22.06

23.06-31.07

01.08-18.08

19.08-08.09

09.09-15.10

DBL standard

23

29

58

64

58

35

Трето лице

18

18

18

18

18

18

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

15

15

15

15

15

15

Мин.престој

3

3

5

5

5

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: WI-FI,фитнес,паркинг,бар на базен,отворен базен,ресторан

Соби: балкон,клима, ТВ,телефон,фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2019 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 05.05.2019 )

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: