Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2021

Renaissance Hanioti Resort &Spa 4* Касандра

Renaissance Hanioti Resort &Spa 4*
Касандра

RENAISSANCE HANIOTI RESORT ****HANIOTI                 www.renaissance-hanioti.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА ПОЛУПАНСИОН

 

01.05-20.05

25.09-10.10

21.05-23.06

09.09-24.09

24.06-19.07

21.08-08.09

20.07-20.08

JUNIOR SUITE

2Ad

74

118

129

171

SUITE FAMILY

2Ad

74

118

129

171

3Ad

99

159

175

231

2Ad+1ch(0-1)

74

118

129

171

2Ad+1ch(2-11.99)

74

118

129

171

Мин. Престој

3

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: рецепција,ресторан,пул бар, снек бар, базен, детски базен

Соби: клима, чајна кујна, фрижидер,телефон,сеф,САТ ТВ, фен

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2019 EBD

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 15 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЗА ЦЕЛОСНА УЛАТА 5 ДЕНА ПОСЛЕ ПОТВРДУВАЊЕ НА РЕЗЕРВАЦИЈА ДОПОЛНИТЕЛНИ 5 % ПОПУСТ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: