Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Resort Sermilia 5*, Ситонија \ Халкидики

Resort Sermilia 5*,
Ситонија \ Халкидики

Луксузен хотел на самото шеталиште во Псакудија. Од содржините се издвојуваат барот на покривот со панорамска глетка, ресторан, барови, Spa-центар, отворен базен, релакс соба. Го карактеризираат комфорни соби, анимација за возрасни и деца, спорстки терени и одлична услуга. Хотелот нуди и паркинг, теретана, конференциска сала, бесплатни лежалки, пешкири и чадори, плажа песочна, детски базен, клуб, игралиште и посебни погодности за бебиња.

Вкупно 102 соби : Doubles Promo (~18 m2), Standard Doubles (~18 -21 m2),  11 Suites (~32 m2), 3 Family Suites (~45 m2), Family Apartments (~77 m2).

Во собите: клима, телефон, мини бар, бежичен интернет, сеф, купатило со када или туш кабина, фен, бањарки, сателитска ТВ, балкон.

Секојдневно чистење на собите, промена на постелнина – 3 пати неделно.

*Прилагоден за лица со попречена мобилност.

 

newwaysoftravel Превземи целосна понуда   

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: