Пребарување

Внесете клучни зборови:

Банско - Зима 2020/2021

Riverside 4* - Банско – Зима 2020/2021

Riverside 4* -  Банско – Зима 2020/2021

 

 

 

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА за период на престој од 21.01-12.04.2020 :

25% попуст за престој од недела-четврток | 15% попуст за престој од петок-сабота  (се комбинира со 7=6, 5=4)

БОНУСИ : 7=6, 14=12 за период на престој 06.01.2020-12.04.2020, 5=4 за за период на престој 10.03.2020-12.04.2020

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

06.01-19.01.2020

20.01-24.02.2020

22.12-26.12.2019

27.12-01.01.2020

02.12-21.12.2019

Вид на сместување

25.02-09.03.2020

 

02.01-05.01.2020

 

10.03-12.04.2020

Двокреветна соба

2+0

31 €

34 €

37 €

60 €

26 €

Двокреветна соба супериор

2+1

34 €

38 €

40 €

63 €

29 €

Фамилијарна соба

2+2

37 €

40 €

42 €

68 €

31 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, користење на сауна, парна бања и лакониум за возрасни лица (од 15-19 ч.), паркинг, интернет.

Дополнителни услови : 

 Деца до 5.99 год. без услуги и доп.легло – бесплатно

 Деца од 2-5.99 год. на дополнително легло – доплата 6€ на ден

 Деца од 6-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

 Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст

 Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 75€, дете – 40€

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден