Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

ROYAL PARADISE BEACH RESORT 5*, POTOS

ROYAL PARADISE BEACH RESORT 5*, POTOS

ROYAL PARADISE BEACH RESORT THASSOS POTOS www.royalparadise.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/10/15

22.04-02.06

16.09-10.10

03.06-30.06

26.08-15.09

01.07-25.08

Double Standard GV

49

70

94

Трето лице

53

53

53

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

1 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

Double Superior up to 4 pax

garden View

49

70

94

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

1 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

2 дете од 0-3.99 г.

29

29

29

2 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

2 дете од 6-11.99 г.

47

47

47

Double Standard Sea View

57

78

102

Трето лице

53

53

53

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

1 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

Double Superior Sea View up to 4 pax

57

78

102

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

1 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

2 дете од 0-3.99 г.

29

29

29

2 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

2 дете од 6-11.99 г.

47

47

47

Double Panoramic Sea View

66

86

106

Трето лице

53

53

53

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

1 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

Double Executive Sea View

74

94

115

Трето лице

53

53

53

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

1 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

Double Royal Sea View with Terrace and Outdoor Heated Jacuzzi

94

115

135

Трето лице

53

53

53

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

1 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

Classical Suite up to 5 pax

115

135

155

Трето лице

53

53

53

Четврто лице

53

53

53

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

1 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

2 дете од 0-3.99 г.

29

29

29

2 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

2 дете од 6-11.99 г.

47

47

47

3 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

3 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

Royal Suite up to 5 pax Sea View with Terrace and Outdoor Heated Jacuzzi

143

163

178

Трето лице

53

53

53

Четврто лице

53

53

53

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

1 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

2 дете од 0-3.99 г.

29

29

29

2 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

2 дете од 6-11.99 г.

47

47

47

3 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

3 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

VIP Suite Sea View with Terrace and Outdoor Heated Jacuzzi

163

184

198

Трето лице

53

53

53

Четврто лице

53

53

53

1 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

1 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

2 дете од 0-3.99 г.

29

29

29

2 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

2 дете од 6-11.99 г.

47

47

47

3 дете од 0-3.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 4-5.99 г.

29

29

29

3 дете од 6-11.99 г.

29

29

29

Полупансион

23

23

23

Деца од 6 до 11.99 г.

17.50

17.50

17.50

Минимум престој

3

5

5

Stayover tax 4 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: а ла карт рестора, лекар,интернет,перална,паркинг,базен,детски базен., бар, пул бар,детско игралиште,пинг понг, тенис,Спортови на бода и др.

Соби:клима,интернет,фрижидер,сеф,САТ ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

1.Cancellation policy:

15-8 days before arrival, 30% cancellation fees

7-1 days before arrival, 50% cancellation fees

Non show or early departure: 100% cancellation fees

2.Spa entrance will be free of charge (Gym, Hamam, Sauna, Indoor pool).

Excluded Massage, treatments and any buyable products .

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.04.2022 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 29.04 ДО 03.05.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕСТИГНУВАЊЕ

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: