Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Sani Woods Apartments, Akti Sani

Sani Woods Apartments, Akti Sani

SANI WOODS APARTMMENTS AKTI SANI       www.saniwoods.gr

ЦЕНИ ЗА ДНЕВЕН НАЕМ ВО ЕВРА

5

29.05-12.06

13.06-10.07

11.07-06.09

07.09-27.09

APARTMENT 1 BEDROOM

2Ad

116

152

179

225

2Ad+1ch(0-1)

116

152

179

225

2Ad+1ch(2-11.99)

116

152

179

225

MAISONETTE 2 BEDROOMS

2Ad

160

211

249

309

3Ad

160

211

249

309

3Ad+1ch(0-1)

160

211

249

309

3Ad+1ch(2-11.99)

160

211

249

309

2Ad+1ch(0-1)

160

211

249

309

2Ad+1ch(2-11.99)

160

211

249

309

4Ad

160

211

249

309

2Ad+2ch(0-1)

160

211

249

309

2Ad+2ch(0-1)

(2-11.99)

160

211

249

309

2Ad+2ch(2-11.99)

160

211

249

309

STUDIO

2Ad

75

98

115

145

STUDIO 2 LEVEL UPPER FLOOR

2Ad

97

128

150

189

Мин. престој

2

3

5

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Опис: 2 км. од плажа, паркинг, отворен базен, детско игралиште, детски базен, WI-FI

Соби: балкон, клима, кујна, САТ ТВ, фен, фрижидер

 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: