Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Simantro Beach 4+*, Касандра

Simantro Beach 4+*, Касандра

SIMANTRO BEACH HOTEL 5* SANI                 www.g-hotels.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

 

25.04-19.05

09.10-27.10

20.05-09.06

25.09-08.10

10.06-23.06

11.09-24.09

24.06-21.07

21.08-10.09

22.07-20.08

Double Room fos Single Use

62

89

119

133

156

Double Standard

38

55

73

81

95

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Double Deluxe

44

60

78

87

100

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Classic

51

76

101

115

134

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

Четврто лице

35%

35%

35%

35%

35%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Suite Superior

57

84

112

126

145

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

Четврто лице

35%

35%

35%

35%

35%

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Полупансион

14

14

14

14

14

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Се Вклучено

36

36

36

36

36

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

40%

40%

40%

40%

40%

Мин. Престој

2

2

3

4

4

Stayover tax 4 EUR пособа на ден , се плаќа на лице место

Опис: конференциска сала,мини маркет,паркинг,бар на плажа,бар на базен, отворен базен,анимација,детскоигралиште,тенис, спортови на вода , затвпрен базен, СПА центар и др.

Соби: клима,телевизор,телефон,фен,фрижидер,сеф ( Хотелот има централна клима и функционира во јули и август )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД

•        This rate allows to cancel without any charge up to 14 days before arrival until 6:00 p.m. local time.

•        For cancellations less than 14 days before arrival, the deposit is non-refundable.

•        In case of no-show, early departure or arrival after the scheduled date there is a charge equal to 100% of the reservation costs.

УПЛАТА 25% ВЕДНАШ И 75% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: