Пребарување

Внесете клучни зборови:

ПРОМОТИВНИ ПОНУДИ

SPANIJA I PORTUGALIJA 28.12.2022

SPANIJA I PORTUGALIJA 28.12.2022

 

 

 

 

 

 

 

Шпанија и Португалија
МАДРИД – САЛАМАНКА – ПОРТО – ЛИСАБОН

Поаѓање: 28 декември 2022 година / Враќање: 5 јануари 2023 година
9 дена (8 ноќевања) – со авион и автобус.

FIRST MINUTE ПОПУСТ ОД 80 € ПО ЛИЦЕ ЗА УПЛАТИ ДО 25 ОКТОМВРИ ИЛИ ДО ПОПОЛНИ КАПАЦИТЕТИТЕ ЗА ПРВАТА МИНУТА ПОНУДА.
НЕ ВАЖИ ЗА ДОПОЛНУВАЊЕТО ЗА ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА.

 

 

newwaysoftravel Превземи целосна понуда   

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: