Пребарување

Внесете клучни зборови:

Лето 2022

Splendid Hotel & Spa 5*, Бечиќи \ Црна Гора Специјална понуда

Splendid Hotel & Spa 5*, Бечиќи \ Црна Гора
Специјална понуда

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Splendid Conference & SPA Resort 5* - Becici

Specijalna Promocija 2021/2022

01.10.2021-31.10.2021 - Цена по соба на ден

1. Ноќевање со Појадок

Нед - Чет 99€ еднокреветна соба / 99€ двокреветна соба

Пет - Саб 119€ еднокреветна соба / 119€ двокреветна соба

 

2. Појадок и Вечера

Нед - Чет 123€ еднокреветна соба / 145€ двокреветна соба

Пет - Саб 141€ еднокреветна соба / 163€ двокреветна соба

______________________________________________________________

 

01.11.2021-31.03.2022- Цена по соба на ден

 

1. Ноќевање со Појадок

Нед - Чет 89€ еднокреветна соба / 89€ двокреветна соба

Пет - Саб 107€ еднокреветна соба / 107€ двокреветна соба

 

2. Појадок и Вечера

Нед-Чет 112€ еднокреветна соба / 135€ двокреветна соба

Пет-Саб 130€ еднокреветна соба / 152€ двокреветна соба

 

 

Напомена:

-       Минимум престој 2 ноќи
- Промоцијата се однесува за Superior Room Mountain View
- ГРАТИС- користње на Wellness and Spa (внтарешен базен, финска сауна, блага сауна, зона за релаксација)

-       ГРАТИС - Користење на фитнес центар

-       Гратис Wi-fi низ цел хотел

-       Гратис надворешен паркинг
ГРАТИС – 2 деца до 11,99 години во присуство на 2 возрасни лица

-       Доплата за Ручеч 16€ по лице на ден

-       Промоцијата не е валидна во период на празници (23.12 – 05.01.2022)

 

SPLENDID CONFERENCE&SPA BEACH RESORТ 5*

Тип на Соба

05.01-31.05 01.10-23.12

01.06-30.06

01.07-15.07 24.08-31.08

16.07-05.08

06.08-23.08

01.09-30.09

Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со Појадок

Superior Room / Mоuntain View

1 ADL

108

141

218

238

261

141

1 ADL+ 1 CHD (2-11,99)

126

165

218

238

261

165

1 ADL + 2 CHD (2-11,99)

144

188

250

272

298

188

2 ADL + 2 CHD (2-11,99)

216

282

375

408

447

282

2 ADL

144

188

250

272

298

188

2 ADL+ 1 CHD (2-11,99)

180

235

312

340

373

235

3 ADL

209

273

362

394

432

273

Superior Room / Pool view

1 ADL

109

151

240

259

283

151

1 ADL+ 1 CHD (2-11,99)

127

176

240

259

283

176

1 ADL + 2 CHD (2-11,99)

145

201

274

296

323

201

2 ADL + 2 CHD (2-11,99)

218

301

411

445

485

301

2 ADL

145

201

274

296

323

201

2 ADL+ 1 CHD (2-11,99)

182

251

343

370

404

251

3 ADL

211

291

398

430

468

291

Superior Room / Sea View

1 ADL

126

167

269

288

312

167

1 ADL+ 1 CHD (2-11,99)

147

195

269

288

312

195

1 ADL + 2 CHD (2-11,99)

168

223

307

330

356

223

2 ADL + 2 CHD (2-11,99)

251

335

461

495

534

335

2 ADL

168

223

307

330

356

223

2 ADL+ 1 CHD (2-11,99)

210

279

384

412

445

279

3 ADL

243

324

446

478

517

324

Premium Room / Sea View

1 ADL

142

184

298

318

341

184

1 ADL+ 1 CHD (2-11,99)

166

215

298

318

341

215

1 ADL + 2 CHD (2-11,99)

190

245

341

363

390

245

2 ADL + 2 CHD (2-11,99)

285

368

511

544

584

368

2 ADL

190

245

341

363

390

245

2 ADL+ 1 CHD (2-11,99)

237

307

426

454

487

307

3 ADL

275

356

494

526

565

356

Mинимум престој 4 ноќи

Baby Cot - ГРАТИС

Дете 0-1,99 години ГРАТИС

Доплати:

Connected Room + 50€ може да се поврзат (Pool View or Sea View)

НВ - 25€ по лице на ден деца до 11,99 имаат 50% попуст;

FB - 45€ по лице на ден деца до 11,99 имаат 50% попуст;

Cancellation Policy:

100% пенали ке бидат напалтени долкку се откаже резервација на 10 дена пред Chek In.

Попусти:
25% попуст за уплата до 28.02.2022 за период на престој 01.06-15.06 / 16.09-30.09.2022
20% попуст за уплата до 28.02.2022 за период на престој 01.07-15.07 / 24.08-31.08.2022
15% попуст за уплата до 28.02.2022 за период на престој 01.06-15.06 / 16.09- 30.09.2022
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62.00 МКД
УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ

Пред да извршите резервација, Ве молиме да ги проверите посебните услови за патување на Вашата дестинација поради актуелната состојба со Ковид 19, во надлежната амбасада или на следните линкови: